ATIK ESUP

ATIK ESUP

Savirealizacijos studija.

šiek tiek apie mus

Apie ATIK ESUP

ATIK ESUP – tai muzikos studija ir bendruomenė, kuri teikia įvairias paslaugas siejamas su muzika: organizuoja renginius ir vakarėlius , rūpinasi jų techniniu aptarnavimu, nuomoja aparatūrą ir studijos patalpas.

 Viena unikaliausių ATIK ESUP teikiamų paslaugų – DJ ir muzikos produkcijos kursai, kurie leidžia atrasti save muzikos industrijoje. Mokiniai skatinami tobulėti, muzikinėje veikloje jiems kuriamos realios perspektyvos.

ATIK ESUP studija siūlo individualias pamokas bei dvi studijų programas: DJ ir Muzikos produkcijos, kurios yra sudarytos iš trijų pakopų –  pradedančiojo,  pažengusio ir įgudusio, dėl ko kiekvienas nesunkiai atrasite sau tinkamiausią kursą pagal jau turimas ar norimas įgauti žinias. Baigusiesiems kursus (vos tik mokinys pasiruošęs) yra sudaroma galimybė pasirodyti gyvai mūsų organizuojamuose renginiuose.

atik esup dj produkcijos kursai kaune

Mūsų Komanda

ATIK ESUP studijos komandą sudaro ilgametę, bet skirtingą patirtį muzikoje sukaupę profesionalai: DJ, prodiuseriai, renginių organizatoriai bei techninio aptarnavimo specialistai. Teikiant paslaugas, iš mūsų patyrusios komandos išrenkamas asmuo, kuris tiksliausiai atitinka jūsų poreikius.

vincenzo facino prod dj atik esup
Vincenzo Facino
DJ, Prodiuseris

Vincenzo Facino, mainly known by his stage name “DJ VINJAY”, is an eclectic and polyhedral Electronic Dj/Producer officially active since the early 2000s.

Recognized as one of the most technical and talented emerging djs (finalist & winner of the Movida-Corona, Pioneer dj-competitions), in these years spent between parties, clubs and recording-studio, his artistic growth and musical evolution have embraced different electronic genres from techno to house crossing the disco contaminations.

rokas baltusis prod dj atik esup
Rokas Baltūsis
DJ , Prodiuseris

Rokas Baltūsis - DJ, prodiuseris. Sukaupęs 5 metų patirtį muzikinėje veikloje bei renginių organizavime, yra pasiruošęs pasidalinti įgūdžiais kartu su visais keliaujančiais tokios pat karjeros link.

Siekdamas tikslo suvienyti žmones per muziką Rokas įkūrė ATIK ESUP studiją, kurioje laukiami visi norintys išmokti muzikos kūrybos meno ar tiesiog realizuoti save šioje veikloje.

Kodėl mūsų studentai renkasi ATIK ESUP

Keletas privilegijų, kuriomis džiaugiasi mūsų mokiniai

Individualus mokymas

Prieinamumas

Sertifikatas

Alumni

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Keletas privilegijų, kuriomis džiaugiasi mūsų mokiniai

Amžiaus cenzo kursams nėra. Rekomenduojama anksčiausiai pradėti mokytis nuo 12 metų, visgi tai priklauso ir nuo mokinio brandos bei noro mokytis.

Būtina turėti – gerą nuotaiką ir norą tobulėti.

Trumpiausia individualios pamokos trukmė – 1 valanda, kaina yra 10€.

Mėnesio abonementas, pagal pasirinktą kursą - nuo 99€.

Taip, galima mokytis dviems draugams/kolegoms vienu metu.

Kai mokinys yra pasiruošęs groti publikai, suorganizuojame jam vietą pasirodymui. Tai gali būti mūsų organizuojamas renginys, baras, klubas ar panašiai.

Taip, galime groti įvairiuose renginiuose, baruose, klubuose, šventėse (gimtadieniai, vestuvės, krikštynos ir t.t..)

Baigus Pažengusiojo DJ kursą yra gaunamas  DJ sertifikatas, o baigus Muzikos produkcijos Pažengusiojo kursą PRO Prodiuserio sertifikatas.

Alumni  klubo nariai dalinasi geriausiomis galimybėmis ir darbiniais pasiūlymais – GIG’ais, yra kviečiami į privačius ir viešus renginius. Taip pat kiekvienas kursus baigęs mokinys, gauna galimybę pasidalinti savo kūriniais mūsų platformose.

Taip, kursus galima ir reikia pradėti lankyti nuo to kurso, kuris atitinka Jūsų turimas žinias ir įgūdžius. Jeigu norintis mokytis asmuo nėra įsitikinęs, kuris kursas jam geriausiai tiktų. Visada galima susisiekti su mūsų komanda konsultacijai, kad išsirinkti geriausiai tinkantį kursą.

Taip.

Taip.

Prenumeruokite!
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmą pamoką gauk NEMOKAMAI!