ATIK ESUP

ATIK ESUP

Savirealizacijos studija.

šiek tiek apie mus

Apie ATIK ESUP

ATIK ESUP – tai muzikos studija ir bendruomenė, kuri teikia įvairias paslaugas siejamas su muzika: organizuoja renginius ir vakarėlius , rūpinasi jų techniniu aptarnavimu, nuomoja aparatūrą ir studijos patalpas. Viena unikaliausių ATIK ESUP teikiamų paslaugų – DJ ir Muzikos produkcijos kursai, kurie leidžia atrasti save muzikos industrijoje. Mokiniai skatinami tobulėti, muzikinėje veikloje jiems kuriamos realios perspektyvos.

ATIK ESUP studija siūlo individualias pamokas bei dvi studijų programas: DJ ir Muzikos produkcijos, kurios yra sudarytos iš trijų pakopų – Naujoko, Pradedančiojo ir Pažengusiojo. Dėl ko kiekvienas nesunkiai atrasite sau tinkamiausią kursą pagal jau turimas ar norimas įgauti žinias. O baigusiesiems kursus (vos tik mokinys yra pasiruošęs) yra sudaroma galimybė pasirodyti gyvai mūsų organizuojamuose renginiuose.

0
atidaryta
0
studentų
0
mokytojų
0
grota renginių

Mūsų Komanda

ATIK ESUP studijos komandą sudaro ilgametę, bet skirtingą patirtį muzikoje sukaupę profesionalai: DJ, prodiuseriai, renginių organizatoriai bei techninio aptarnavimo specialistai. Teikiant paslaugas, iš mūsų patyrusios komandos išrenkamas asmuo, kuris tiksliausiai atitinka jūsų poreikius.

Tadas Pukinskas
Atlikėjas, Prodiuseris ir Garso Inžinierius

Atlikėjas, prodiuseris bei garso inžinierius, turintis muzikos produkcijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Tai vienas iš mokytojų-profesionalų, kuris suteiks visas reikiamas žinias, norint įsitvirtinti muzikos industrijoje!

 

Turėdamas virš 8 metų patirtį jis yra pasiruošęs perduoti produkcijos žinias naujajai muzikos kūrėjų kartai, padėdamas įvaldyti muzikos technologijas bei atrasti savąjį skambesį.

Rokas Baltūsis
DJ , Prodiuseris

Rokas Baltūsis - DJ, prodiuseris. Sukaupęs 5 metų patirtį muzikinėje veikloje bei renginių organizavime, jis pasiruošęs pasidalinti įgūdžiais kartu su visais.

 

Siekdamas tikslo suvienyti žmones per muziką, Rokas įkūrė ATIK ESUP studiją, kurioje laukiami visi norintys išmokti muzikos kūrybos meno ar tiesiog realizuoti save šioje veikloje.

 

Lukas Bundonis
DJ, Prodiuseris

Visam pasauly gerai žinomo naktinio klubo "Ministry of Sound" buvęs rezidentas, Mambo Cafe Ibiza, The Coronet, Egg London ir daugelio kitų naktinio Londono klubų dj'ejus ir prodiuseris, jau 14 metų dalindamasis savo selekcija su klausytojais, nusprendė pasidalinti ir savo žiniomis su norinčiais tobulėti

Kodėl mūsų studentai renkasi ATIK ESUP

Keletas privilegijų, kuriomis džiaugiasi mūsų mokiniai

Individualus Mokymas

Pinigų Taupymas

Sertifikatas

Alumni

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Keletas privilegijų, kuriomis džiaugiasi mūsų mokiniai

Amžiaus cenzo kursams nėra. Rekomenduojama anksčiausiai pradėti mokytis nuo 12 metų, visgi tai priklauso ir nuo mokinio brandos bei noro mokytis.

Būtina turėti – gerą nuotaiką ir norą tobulėti.

Trumpiausia individualios pamokos trukmė – 1 valanda, kaina yra 10€.

Mėnesio abonementas, pagal pasirinktą kursą - nuo 99€.

Taip, galima mokytis dviems draugams/kolegoms vienu metu.

Kai mokinys yra pasiruošęs groti publikai, suorganizuojame jam vietą pasirodymui. Tai gali būti mūsų organizuojamas renginys, baras, klubas ar panašiai.

Taip, galime groti įvairiuose renginiuose, baruose, klubuose, šventėse (gimtadieniai, vestuvės, krikštynos ir t.t..)

Baigus Pažengusiojo DJ kursą yra gaunamas  DJ sertifikatas, o baigus Muzikos produkcijos Pažengusiojo kursą PRO Prodiuserio sertifikatas.

Alumni  klubo nariai dalinasi geriausiomis galimybėmis ir darbiniais pasiūlymais – GIG’ais, yra kviečiami į privačius ir viešus renginius. Taip pat kiekvienas kursus baigęs mokinys, gauna galimybę pasidalinti savo kūriniais mūsų platformose.

Taip, kursus galima ir reikia pradėti lankyti nuo to kurso, kuris atitinka Jūsų turimas žinias ir įgūdžius. Jeigu norintis mokytis asmuo nėra įsitikinęs, kuris kursas jam geriausiai tiktų. Visada galima susisiekti su mūsų komanda konsultacijai, kad išsirinkti geriausiai tinkantį kursą.

Taip.

Taip.