ATIK ESUP

Profesionalūs DJ & Muzikos Produkcijos Kursai

Pasirink sau tinkamą DJ ar muzikos produkcijos kursą.

Naujoko DJ Kursas

Mokytojai, kurie pagal sudarytą intensyvaus mokymosi programą suteiks teorinių žinių ir esminių įgūdžių, leisiančių pradėti suprasti reikiamas technikas bei pradėti groti DJ grotuvais. Kurso baigimą vainikuos pirmojo asmeninio mixo įrašymas, asistuojant mokytojui.

4 pamokos (*po 2h) - 119 EUR

Pradedančiojo DJ Kursas

Tiek teorinių, tiek ir praktinių žinių tobulinimas bei kėlimas į aukštesnį lygį. Kuris padės įsigilinti į svarbiausias grotuvų suteikiamas galimybes (FX, perėjimų variacijas), o kartu ir geriau suprasti bei pritaikyti mixavimo žinias.

4 pamokos (*po 2h) - 119 EUR

Pažengusiojo DJ Kursas

Šiame kurse siekiama patobulinti mokinio žinias ir įgūdžius. Šį kursą baigęs asmuo gebės suvienodinti ritmus iš klausos, net ir grojant patefonais. Tai prilygsta repeticijai, prieš pirmąjį savo viešą pasirodymą scenoje.

4 pamokos (*po 2h) - 119 EUR

Muzikos Produkcijos Naujoko Kursas

Šis kursas – tai inovatyvus muzikos produkcijos pradžiamokslis, kurio dėka Jūs sužinosite, kaip sukurti pirmąjį kūrinį, naudojantis viena iš pasirinktų programų.

4 pamokos (*po 2h) - 119 EUR

Muzikos Produkcijos Pradedančiojo Kursas

Kursas skirtas turintiems žinias apie muzikos kūrimą. Šiame kurse giliau pasinersite į teorines žinias ir sukursite savo pirmąjį garso takelį.

4 pamokos (*po 2h) - 119 EUR

Muzikos Produkcijos Pažengusiojo Kursas

Tai puiki proga, tobulinti techninius bei kompozicinius sugebėjimus, kurie leis dalintis muzika su visu pasauliu.

4 pamokos (*po 2h) - 119 EUR